top of page

FSM 37 PROJESİ

Bir evin tüm parçalarını bir araya getirebilirsiniz, ancak parçalar arasındaki uyumu, estetiği oluşturamadığınız sürece aslında yine de bir ev elde edememişsinizdir. Bizim görevimiz, keyifle yaşanan bir yuva elde etmek üzere parçalar arasındaki ilişkiyi mükemmelleştirmek; kaliteli bir yaşam alanını ancak bundan sonra elde edebilirsiniz.

Günlük hayatın baskısı, şehirlerin insanı boğan kalabalığı ve yorucu temposu hepimizi doğal hayata özlem duyar hale getirdi.

Köyden kaçıp şehre gelenlerin yerini artık şehirden kaçıp köye göçenlerin almaya başladığı bu günlerde, sizleri doğanın kucağında bir yaşam alanına davet ediyoruz. ÇekmeköyLife’ın tasarımı, dinamik hatları ile evinizin kişiliğini daha da ön plana çıkarıyor. Estetik ve kaliteli yapısı ile tüm mekanlar, evinize öz güvenli bir görünüm kazandırıyor.

Daha uzun tutulan manzara ve görüş mesafesi, Çekmeköy Ormanları ile bir araya geldiğinde, ÇekmeköyLife emsallerinden daha yaşanabilir olmasını sağlıyor ve evinize zarif bir doğa görünümü kazandırıyor.

İstekleriniz bizim için önemli: Kolay ulaşım için çeşitli şehir alternatifleri ile Çekmeköy artık halkımızın tercih sebeplerinde öncelikli duruma gelmiştir.

Temel fikir: İşlevsellik kazandırmak.

İyi bir yaşam alanı tasarlamanın ortak bir dili vardır.

Dinamizm ve verimlilik kazandırmayı amaçlayan rahatlık ve ilerici teknolojiler

ve estetik görünüm ile yenilikçi fonksiyonları etkin bir şekilde bir arada barındıran mekanlar.

Bu amaca ulaşıldığını ÇekmeköyLife’ın her bir ayrıntısında görebilirsiniz.

İyi fikirlerin sizi nasıl ileri taşıdığını görün. Yaşayın!