ÇEKMEKÖY LİFE PROJESİ

Bir evin tüm parçalarını bir araya getirebilirsiniz, ancak parçalar arasındaki uyumu, estetiği oluşturamadığınız sürece aslında yine de bir ev elde edememişsinizdir. Bizim görevimiz, keyifle yaşanan bir yuva elde etmek üzere parçalar arasındaki ilişkiyi mükemmelleştirmek; kaliteli bir yaşam alanını ancak bundan sonra elde edebilirsiniz.

Günlük hayatın baskısı, şehirlerin insanı boğan kalabalığı ve yorucu temposu hepimizi doğal hayata özlem duyar hale getirdi.

Köyden kaçıp şehre gelenlerin yerini artık şehirden kaçıp köye göçenlerin almaya başladığı bu günlerde, sizleri doğanın kucağında bir yaşam alanına davet ediyoruz. ÇekmeköyLife’ın tasarımı, dinamik hatları ile evinizin kişiliğini daha da ön plana çıkarıyor. Estetik ve kaliteli yapısı ile tüm mekanlar, evinize öz güvenli bir görünüm kazandırıyor.

Daha uzun tutulan manzara ve görüş mesafesi, Çekmeköy Ormanları ile bir araya geldiğinde, ÇekmeköyLife emsallerinden daha yaşanabilir olmasını sağlıyor ve evinize zarif bir doğa görünümü kazandırıyor.

İstekleriniz bizim için önemli: Kolay ulaşım için çeşitli şehir alternatifleri ile Çekmeköy artık halkımızın tercih sebeplerinde öncelikli duruma gelmiştir.

Temel fikir: İşlevsellik kazandırmak.

İyi bir yaşam alanı tasarlamanın ortak bir dili vardır.

Dinamizm ve verimlilik kazandırmayı amaçlayan rahatlık ve ilerici teknolojiler

ve estetik görünüm ile yenilikçi fonksiyonları etkin bir şekilde bir arada barındıran mekanlar.

Bu amaca ulaşıldığını ÇekmeköyLife’ın her bir ayrıntısında görebilirsiniz.

İyi fikirlerin sizi nasıl ileri taşıdığını görün. Yaşayın!

Çarpıcı ve Ferah.

ÇekmeköyLife’ta çizgiler ince detaylar dikkat çekici geniş pencere hattı ile camlardan boylu boyunca uzanır ve mekanın tabanında estetiği tamamlar. Üzerinde ışığın ve hatların birleştiği kapsamlı yapıya sahip yüzeyler ÇekmeköyLife’a kompakt ve naif bir dış görünüm kazandırır.

Sportifliğin saf hali.

Geniş camlı girişi. Şık ve rahat bekleme mobilyaları.

ÇekmeköyLife safkan estetiğin gerektirdiği her ayrıntıya sahip.

Tabii ki bir de, ortak kullanım alanlarının şeklini ve hatlarını etkili bir şekilde ön plana çıkaran güçlü tasarımlar.